BUSINESS COACHING

 

Przywództwo

Te warsztaty skierowane są do menedżerów, kierowników, właścicieli firm oraz wszystkich osób zarządzających zespołami. Poszukamy odpowiedzi na pytania:

• Czym jest autentyczne przywództwo?
• Co sprawia, że ludzie chcą za nami podążać?
• Jak prowadzić biznes w najbardziej efektywny sposób?
• Jak radzić sobie ze zmianami i być elastycznym?

 Komunikacja

Podczas zajęć doświadczymy komunikacji bez masek oraz komunikacji bez przemocy, najbardziej skutecznego sposobu rozwiązywania wszelkich konfliktów. Przy wsparciu koni popracujemy nad skutecznymi i transparentnymi sposobami porozumiewania się w grupie, a także z klientami. Nauczymy się mówić tak, aby inni nas słuchali i słuchać z uważnością.

Zarządzanie zmianą

Perspektywa zmiany często wprowadza niepokój, obawę, a nawet strach – przed nieznanym. Zmiana oznacza bowiem wyjście poza utarte schematy, poza bezpieczną strefę, w której czujemy się komfortowo. Jednak jest  jedyną możliwością do rozwoju, do tego, aby ruszyć z miejsca, zarówno w biznesie, jak i w życiu prywatnym. Co zrobić, aby wyjść ze strefy komfortu do strefy rozwoju? Jak przeprowadzić zmianę? Jak jest rola lidera zespołu?

 Budowanie zespołu

 Silą napędową i sercem każdej firmy są ludzie. Zadaniem lidera jest prowadzenie zespołu składającego się z odrębnych osób, z których każda jest indywidualnością. Od tego, czy ludzie w zespole będą ze sobą z zaangażowaniem współpracowali, zależy sukces firmy. Czym jest zespół? Jak sprawić, by ludzie chcieli współpracować ze sobą? Jaka jest rola przywódcy? W jaki sposób zmotywować zespół do działania? Jak budować relacje miedzy ludźmi?

 

Zakres zajęć, terminy i ceny są ustalane indywidualnie, w zależności od potrzeb Klienta.

Serdecznie zapraszamy!

 

Skontaktuj się z nami!
☏ +48 501 021 920

Kontakt