KOBIETA I KOŃ. TANIEC POMIĘDZY ŚWIATAMI.

Zapraszam Cię, tak właśnie Ciebie! Na niezwykłą podróż pomiędzy światami. Alternatywny warsztat rozwojowy, którego celem jest doświadczenie przemierzania drogi łączącej różniące się od siebie obszary, jak na przykład życie w dwóch różnych kulturach społecznych, różnych krajach, życie w związku, życie z ludźmi, którzy się od nas różnią. To warsztat o przekraczaniu granic. Przede wszystkim tych własnych.

Kobieta jest arcydziełem wszechświata – to słowa G. Lessinga. Drugim arcydziełem jest bez wątpienia koń. Łączy nas piękno, wewnętrzna siła, wrażliwość i duma. Umiłowanie wolności i troska o innych. Spotkanie z końmi jest spotkaniem z własnym JA.

 

DLA KOGO?

Dla kobiety, która chce zasiąść za sterami swojego życia i kreować je na swój sposób. Dla kobiety, która chce wyjść poza własne ograniczenia i żyć pełnią życia. Odkryć siebie na nowo. Swobodnie poruszać się pomiędzy światami.

Max 6 osób, a więc kameralnie.

 

CO CI TO DA?

Ten warsztat jest doświadczeniem poruszania się pomiędzy granicami, przekraczania tego, co Cię ogranicza, wkraczania na nieznane terytorium.To spotkanie z Twoim prawdziwym JA. Poznasz swoje źródło mocy, swój wewnętrzny kompas.

Warsztat odbywa się tylko trzy razy w roku i trwa dwa dni. Pierwsza część to kamienie milowe rozwoju fazy budowania i poznawania:

GRANICE

PARTNERSTWO

RÓŻNORODNOŚĆ

POŻEGNANIA 

Druga część to kolejne kamienie milowe fazy transformacji i kreowania: 

TRANSFORMACJA

SZTUKA

Na moim profilu na FB https://www.facebook.com/jagna.wrzosek/  znajdziesz opisy moich historii i osobistych przemyśleń. Wiem, że są one dla wielu osób inspiracją do własnych refleksji. Przeczytaj i znajdź w nich swoje.

Podczas warsztatu Twoimi towarzyszami będą też konie, które jak nikt inny pomagają dotrzeć do Twojego Prawdziwego JA. A tam kryją się najważniejsze pytania dotyczące Ciebie i Twojego życia oraz odpowiedzi na nie. Proces jest intensywny, bądź gotowa na….wszystko!

Czeka Cię głęboki proces rozwojowy, podczas którego poczujesz, ze jesteś ‘kapitanem swojego życia’. 

 

O MNIE

Jagna Wrzosek – miło mi Cię poznać!

Jestem facylitatorką metody Horse Assisted Education, coachem (SWPS w Poznaniu), instruktorką jeździectwa i farmaceutką w onkologii. Trenuję Aikido – japońską sztukę walki i strzelectwo.

Moje metody pracy są alternatywną wypadkową facylitacji Horse Assisted Education, coachingu, Internal Family System i własnych doświadczeń. Twoje dobro jest dla mnie najważniejsze. Ty jesteś dla mnie najważniejsza.

 

KIEDY?

Termin I

30-31 lipca 2022 10.00 – 19.00 część pierwsza

10.00 – 15.00 część druga

Termin II

20-21 sierpnia 2022 10.00 – 19.00 część pierwsza

10.00 – 15.00 część druga

Termin III

3-4 września 2022 10.00 – 19.00 część pierwsza

10.00 – 15.00 część druga

 

GDZIE?

Niemcy, Saksonia, Gestüt Kahnsdorf 20 km od Lipska, łąka nad jeziorem.

Przepiękne miejsce, prowadzone przez właścicieli, Marco i Petrę z pełnym profesjonalizmem i ogromnym sercem. 

 

CENA:

590 € za warsztat, z możliwością płatności w PLN.

Numer konta podam Ci w mailu.

W tym: materiały, wspólne śniadanie i obiad, napoje i przekąski podczas zajęć.

Cena nie zawiera noclegu.

Wszystkie szczegóły techniczne i organizacyjne wyślę Ci mailem.

Doświadczenie z końmi nie będzie Ci potrzebne. Moje konie od wielu lat pracują z ludźmi, są kochane i odwzajemniają tę miłość. Jedyne czego potrzebujesz, to posłuchać swojego serca i podjąć decyzje: TAK, jadę!

 

PYTANIA?

Napisz do mnie krótką wiadomość - jestem zainteresowana warsztatami. Umówimy się na rozmowę i odpowiem na wszystkie Twoje pytania,

Pisz śmiało: jagna@freemindhorse.com

lub dzwoń wieczorem: +48 501 02 19 20

Skontaktuj się z nami!
☏ +48 501 021 920

Kontakt